iPhone servis Poprad

Váš dôveryhodný servis Apple zariadení.

Sme rodinná firma zaoberajúca sa pozáručným servisom Len Apple zariadení. Zakladáme si na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi a taktiež k jeho poškodenému zariadeniu. Rýchle, cenovo dostupné opravy iPhone, iPad, iMac, MacBook Apple. Vaše zariadenie zohráva dôležitú úlohu vo vašom profesionálnom, osobnom a školskom živote. Keď sa váš telefón, tablet alebo prenosný počítač pokazí, sme tu my. S dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví, v OpravApple dokážeme túto prácu vykonať rýchlo a efektívne.

Uistujeme Vás že sme to všetko videli! Kedže sa venujeme oprave Len Apple zariadení máme možnosť rozumieť im najlepšie a sme pripravení riešiť všetky problémy aj s tým vašim.

    Veríme v to, že kvalitná práca zaručuje rast a úspech.

Diagnostika Zadarmo

Veríme v transparentnosť opravy, a tá začína jasným stanovením ceny. Ak si nieste istí čo je s vaším zariadením, diagnostikujeme vám ho zadarmo. Akonáhle zistíme problém, budeme vás kontaktovať s predbežnou cenou opravy. Následne sa rozhodnete či v oprave budeme pokračovať, alebo nie. Rozhodnutie je na Vás.

Garantujeme najnižšie ceny

Oprava vášho zariadenia vás nemusí stáť pôžičku. Garancia najnižšej ceny vám zaisťuje, že vždy Vám ponúkneme najlepšie ceny na trhu.

Rýchle opravy

Vieme aké je dôležité, aby ste mali vaše zariadenie funkčné,  preto väčšina opráv prebieha na počkanie. V prípade že bude oprava trvať dlhšie, sľubujeme že zariadenie vám vrátime opravené v čo najkratšom čase, a o každom úkone vás budeme informovať.

Záruka dva roky

Na naše diely poskytujeme záručnú lehotu po dobu 24 mesiacov. V prípade že Vám opravovaný diel nefunguje správne, máte nárok na jeho výmenu. V prípade opravy matičnej dosky máte záruku 3 mesiace. Všetky diely máme označené.

Ochrana súkromných dát

Náš tím funguje v súlade s prísnymi pravidlami ochrany osobných údajov, takže si môžete byť istý, že ste v dobrých rukách, keď nás žiadate o vykonanie opravy iPhone, iPadu, iMac,… Zaviazali sme sa poskytovať našim zákazníkom bezkonkurenčnú úroveň služieb.

Skúsenosti

Sme rodinne založený podnik so skúsenosťami v oblasti mobilných zariadení a stolových počítačov od roku 2015. Každá oprava nás posúva ďalej a ponúka nám dalšie a dalšie výzvy.

Adriana

Vrele odporucam vysoku odbornost,profesionalny pristup,promptnost pri rieseni akychkolvek problemov s iPhon mi,naviac v tejto uponahlanej a nervoznej dobe velmi kladne hodnotim zdvorile vystupovanie oboch panov😘dakujem🍀

Lilla

Vysoko profesionálny prístup, veľmi zdvorilí a ochotní mladí ľudia. 100% a veľmi rýchla práca. Neviem si ich vynachváliť. Ďakujem za pomoc. Odporúčam.

Juraj

Priateľský, ochotný, rýchly a profesionálny prístup. Na každú otázku stručná a užitočná odpoveď. Batéria vymenená + kontrola konektora = 5minút. Kiežby ľudia ako tu, pracovali všade. Ďakujem a odporúčam

Slávka

Rýchly a priateľský prístup, milí ľudia, rýchla výmena displeja a opravený internet. Ďakujem krásne aj za fóliu a obal. Jednoznačne odporúčam a neviem si vás vynachváliť

IMG_2641

Otravné upozornenia v Kalendári

Ak sa Vám v kalendári objavujú upozornenia, ktoré sú dosť otravné a neviete...